jméno:
heslo:

O nás - fitness Aš

Fitness studio LIFE - Aš

Fitness studio LIFE - AšJsme středně velká posilovna v Aši, která se nachází v bývalém areálu společnosti Hasso naproti sportovnímu hřišti v Dukelské ulici.

Na ploše 335 m čtverečních cvičební plochy Vám nabízíme moderně vybavené fitness studio  včetně kardio zóny a cvičebního sálu pro skupinové lekce.
Posilovna poskytuje 35 stanovišť profesionálních strojů včetně strojů Hammer Strength. Naleznete zde také spoustu závaží a jednoručních činek v rozmezí 1-60kg, silovou klec, boxovací pytel, kettlebell, balanční podložku, nebo TRX.

U nás můžete tyto stroje a činky využít k procvičení všech svalových partií a to v různých variacích.
Dále Vám naše kardio zóna nabízí tři odpružené běžící pásy, crossové trenažéry, stepper, veslovací trenažer, spinningová či stacionární kola. Nově také Skillmill  a Schody od společnosti Technogym.V této zóně se můžete zahřát před tréninkem, spalovat přebytečný tuk nebo se jen udržovat v kondici. Veškeré cvičení a posilování Vám zpříjemní hudba.

Součástí fitness studia je recepce s velkým výběrem doplňků výživy, nápojů a nechybí ani kvalitní káva či příjemné posezení.
bannerGallery BetaGYM radiosilová klecHammerSkillmillRecepcečinkárnaKardioJednoručkyFZMístnost3BTSB 2021

Adresa

Fitness studio LIFE - Aš
Dukelská 910/15 
352 01 Aš

mob.:+420 602 102 426

Jaromir-Sima@email.cz


www.gymradio.cz 

 

Partneři: Zde můžete kupovat váhy pro odměřování v kuchyni i kontrolu váhy pro ideální postavu/ Sportujte i relaxujte v přírodě E-ryby.cz –Rybníky, sportovní rybolov, zemní práce pomocí kráčivého rypadla / Hokej-live.cz - Hokejové vybavení, tréninkové pomůcky, pomůcky k posilování

Created by © 2009 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign